צילום: נויה מדינה

התנגדות הסתדרות המורים לביטול הבידודים: "הממשלה מהמרת על מתווה מפוקפק"

אחרי שמזכל"ית הסתדרות המורים הורתה אתמול לצוותי ההוראה שלא להגיע לגנים ובתי הספר, בית הדין לעבודה התערב והלימודים היום מתקיימים כסדרם. מוריה זגורי, יו"ר הסתדרות המורים במרחב קריית גת, בראיון הבוקר "מתווה כזה שם את חייהם של עובדי ההוראה להפקר"

איציק דהן, סגן יו"ר הנהגת ההורים העירונית בב"ש, אמר הבוקר בראיון "אי ודאות אחת מוחלטת, ב18:40 יש לך חדשות מסוימות, ב18:49 חדשות אחרות לגמרי. והאי ודאות זה הדבר הכי מסוכן לנו במערכת." עוד הוסיף "אנחנו בקבוצות הורים מעבירים כל בוקר דיווח על כמה מהתלמידים מגיעים לבתי הספר, מדובר בכ-30% ואולי אם אני אגזים אני אגיד 40%. אז איפה הנתונים שמשרד החינוך מציג לנו בתקשורת? ההורים מצביעים ברגליים, הדבר הזה מתעתע בכולנו אבל צריך ודאות. צריך הורה ותלמיד שקם בבוקר הוא יודע שבוע קדימה מה הולך לקרות".

פרופ' שלמה מעיין, מנהל מערך הזיהומים במרכז הרפואי ברזילי שידר אופטימיות לגבי ביטל מתווה הבידודים "מבחינת הערכות של מחלקות ילדים. המחלקה ערוכה, היא עמוסה אבל ערוכה. רוב המקרים הם בכלל לא של קורונה, אלא של שפעות למיניהן. ככה שאני לא צופה גל של 'פימס' ואף אחד מרופאי הילדים או במשרד הבדיאות לא צופה גל של 'פימס' אצל ילדים שנדבקים בקורונה. צריך להיות ריאליים, לשים מערכת שלמה של בידודים מכאן ועד הודעה חדשה אני לא חושב שזה נכון וזה גם לא נכון לילדים."

27.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.