צילום: דוברות הכנסת – דני שם טוב

ח״כ גלית דיסטל לפתחי וזמרי בעם: "עברתי דברים אבל כמו שהרגשתי אתמול בכנסת - לא הרגשתי מעולם"

שמש וזמרי בעם

ח״כ גלית דיסטל לפתחי וזמרי בעם: "עברתי דברים אבל כמו שהרגשתי אתמול בכנסת - לא הרגשתי מעולם. אני מגיעה לועדה לביטחון פנים, חמושה בארסנל שאלות שסוף סוף אוכל לשאול את נציגי המשטרה, שאלות שהם לא נשאלים באולפנים, אם היו חודרים לטלפון של בן של שופט עליון לא היו נפתחים מהדורות

אלא היו פותחים אולפנים באמצע היום. רציתי לשאול גם על החדירה לטלפון של בן של רה״מ. דיברתי בשפה רגועה ואחרי 30 שניות, כשח״כ מירב בן ארי הבינה שאני מדברת בשם הציבור הימני - היא אומרת לי ׳את לא תבקרי את המשטרה, אני אגן על המשטרה מפני ההסתה שלך׳, זה מטורף. היא הפכה לדוברת המשטרה"
על ח״כ מירב בן ארי אמרה דיסטל: "אין לי מילים. האישה הזו קפריזית נורא, לא אינטילגנטית, לא דמוקרטית, לא מבינה מה תפקידו של נבחר ציבור. קיבלה פטיש ומעיפה אנשים, צר לי על אזרחי ישראל. נגועה בעיני באופורטוניזם מכף רגל ועד ראש, יש לה בעיה עם נשים, טיפוס לא חיובי. מירב בן ארי הפכה לדוברת המשטרה. יש עתיד היא מפלגה של שוטרים, מפלגה שנולדה במשטרה. זו המפלגה המושחתת, הדיקטטורית והמסוכנת ביותר. היא מנוהלת על ידי אדם אחד: יאיר לפיד. אתם רואים את ההגמנויה וקשריה, עשרים החכים שיש ביש עתיד לא דופקים חשבון למתפקדים כמו בליכוד אלא לאדם אחד, הם צריכים למצוא חן בעיני אדם אחד: יאיר לפיד"

25.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.