צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

בעלה של יו"ר הקואליציה, שמוליק סילמן, לשרון גל: "לא יודע איזה פתק אשים בבחירות. תרמתי לקמפיין נתניהו כהזדהות, נתניהו ניהל מעולה את הקורונה"

שרון גל

שיחה בהפתעה בעלה של יו״ר הקואליציה עידית סילמן, שמוליק סילמן, ענה לשיחה בהפתעה שקיים הבוקר שרון גל

שרון: שמוליק, ראיתי שתרמת כסף לקמפיין עבור נתניהו שמוליק: אין לי בעיה לדבר אבל בעדינות
שרון: זה אתה תרמת נכון?
שמוליק: כן. קמתי בבוקר ונתקלתי בסרטון של בני משפחת נתניהו עם עורכי הדין שלו.
שרון: הפגישה לפני יומיים משהו כזה?
שמוליק: כן. ראיתי שם מישהו עם מגאפון צועק ׳מושחת מושחת׳ והבנתי שאיבדנו את זה, הבנאדם תרם את חייו למדינה, הוא במלחמת חייו, לא יודע, הגענו למצב שאיבדו את זה. תרמתי לא כי הוא צריך את הכסף אלא כהזדהות
שרון: אתה מרגיש שעושים עוול לנתניהו?
שמוליק: לא חושב, בטוח. ביום השבעת הממשלה ראיתי את נתניהו, ניגשתי אליו וביקשתי ממנו שיצטלם איתי, הוא ענה בשמחה, יש לי תמונה איתו. איש לבבי, מנהיג מצוין. אם אתה שואל אותי - צריך לראות איך משנים פה כיוון.
שרון: מה זה משנים כיוון? לפרק את הממשלה?
שמוליק: אני קודם כל רוצה שנהיה בני אדם
שרון: רעייתך היא חלק ממפלגה שהיו״ר שלה אמר בזמנו בפוסט בפייסבוק שרודפים את נתניהו ושזו תהיה מכה למחנה הלאומי, רעייתך היא יו״ר הקואליציה שלו, עם רע״מ ומרצ, איך אתה מרגיש עם זה?
שמוליק: אני לא חושב שבנט שינה את דעתו. הדבר הזה חייב להשתנות. אני רואה ׳ארץ נהדרת׳, אני רואה איך צוחקים על אשתו של בנימין נתניהו, אני לא מבין איך אנשים מפרסמים שם, זו הנקודה הכי חשובה, עזוב פוליטיקה, להיות בני אדם. מה שהאישה הזו עוברת… מתחים שאדם אחר היה לוקח נשק ומתחיל לירות באנשים, גועל נפש.
שרון: אתה לא פוליטיקאי ואני מעריך את זה שאתה עונה למרות שהפתענו אותך אבל בסוף אי אפשר לברוח מזה, כל מה שהם אמרו הם רמסו ברגל גסה, תראה את הזעם ברחוב הימני
שמוליק: דבר ראשון הכעס הוא לגיטימי, לא משנה מה אבל ימינה אף פעם לא היו האצבע ה-61 בממשלה הזו
שרון: ימינה עבדה בזה, היא עשתה הכל כדי שזו תהיה ממשלת ימין.
שמוליק: אני מסתכל קצת קדימה, אתה יודע למה נפלנו? נתניהו הביא את הסכמי השלום, הוא הביא חיסונים, היום אנחנו לומדים שהוא ניהל את הקורונה מעולה ביחס למורכבויות. גם בנט מנהל מעולה. אני אומר לך את הדעה שלי, הרבה אנשים צריכים לומר סליחה. תרמתי לגיוס כי אני אוהב אותם, את משפחת נתניהו. יש דברים שטובים בממשלה הנוכחית ויש דברים שמייסרים אותי. ברור שהייתי מעדיף ממשלת ימין, מה השאלה, אבל לא היה ברירה. אני רגוע כששניהם מרימים את הטלפון האדום עם הממשלה הזו? שמוליק: צריך לתת להם צ׳אנס. לבחון על ציר הזמן.
שרון: אתה עכשיו בקלפי, שני פתקים לפניך, ביבי וימינה, מה אתה שם?
שמוליק: מי שירכיב את הגוש הגדול יותר, בזה טעינו.
שרון: שני פתקים, ביבי או בנט, מי אתה שם?
שמוליק: אני לא יודע

19.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.