צילום: מתוך התחקיר של 'הצינור' ברשת 13

בעקבות התחקיר והתלונות על הטרדות: יוסי שוורץ יוצא לחופשה

לאחר שהתפרסמו כנגדו חשדות לכאורה על עבירות מין בתחקיר 'הצינור' ברשת 13, וארבע תלונות הוגשו כנגד, הודיע היום שוורץ כי הוא יוצא לחופשה מכל תפקידיו בקבוצת "הפורום" עד להודעה חדשה

מאת: בתאל אלון

יוסי שוורץ, בעלי מועדון "הפורום" בבאר שבע ובעלי קבוצת "הפורום" הודיע היום (ג') כי הוא משהה עצמו מכל תפקידיו בקבוצה עד להודעה חדשה. הודעה זו מגיעה לאחר שבשבוע שעבר פרסם הכתב אמיר שואן בתכנית 'הצינור ברשת 13 תחקיר על שוורץ, על פיו הוא חשוד לכאורה בעבירות מין. בעקבות התחקיר הוגשו ארבע תלונות כנגד שוורץ במשטרת ישראל.

בהודעה שפורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של מועדון 'הפרום' נמסר משוורץ כי "בשנה האחרונה מתנהל כנגדי מאחורי הקלעים, מסע נקמה יזום של סחיטה והכפשות. כידוע משפחתי, שלוש בנותיי, הפורום ובעיקר הצוות המסור שהולך איתנו שנים רבות, חשובים לי מעל הכל - לכן החלטתי לצאת לחופשה מכל תפקידיי בקבוצה ובמועדון כדי להתרכז במאבק נחוש ובלתי מתפשר להוצאת האמת והצדק לאור."

לאחר פרסום התחקיר תגובות זועמות רבות נכתבו על ידי גולשים בפוסטים שפרסם העמוד הרשמי של הפורום. "איך אפשר לרקוד ולהרגיש בטוחים.ות במקום שבעליו, יוסי שוורץ, הטריד לכאורה במשך שנים נשים רבות? #זכותנו_לבלות_בביטחון" נכתב על ידי גולשים פעם אחר פעם בכמה פוסטים שעלו בעמוד. בנוסף, הראפר טונה שהיה אמור להופיע בעוד כשבועיים במועדון 'הפורום' ביטל את הופעתו.

בפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של 'הפורום', התייחס שוורץ לטענות על התגובות של הגולשים וכתב: "מועדון הפורום ואני באופן אישי, נאבקים בתופעת הפגיעות המיניות בחיי הלילה ופעלנו לאורך השנים נמרצות במטרה למגר את התופעה, השקענו המון מחשבה, אנרגיות ומשאבים בנושא. לחצני מצוקה בשירותים (הראשונים בעולם) , קו סיוע בזמן מסיבה, הפרדה מוחלטת בתאי שירותים + מאבטחים שזה ייעודם ועוד ועוד, ובכלל אנו מגלים אפס סובלנות כלפי התנהגות אלימה מכל סוג, הפורום ימשיך להוות מוסד חשוב בתרבות הבילוי, בית ומקור גאווה לתושבי הדרום ובכלל."

18.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.