צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

טענות קשות בהפועל ב"ש על ההתנהגות של אנשי מכבי חיפה

האדומים זעמו על הירוקים ועל ההתנהגות של רז מאיר במחצית שהורחק. וגם: הנתונים על בזבוזי הזמן של האלופה במחצית השנייה

אכזבה גדולה בהפועל באר שבע. באווירה סוערת ואצטדיון טרנר גועש, החבורה של רוני לוי לא הצליחה להתעלות על עצמה במשחק העונה וירדה אמש (שני) עם הפסד 2:1 לאלופה מכבי חיפה. זהו ההפסד השני ברציפות של האדומים והראשון בטרנר והפער מהמוליכה גדל ל-4 נקודות כשנותרה עוד חצי עונה.

בהפועל באר שבע הרוחות היו סוערות בסיום ובעיקר במחצית אחרי לא מעט התנגחויות עם שחקני ואנשי הצוות של מכבי חיפה. האירוע המרכזי שגרם לפיצוץ היה בירידה לחדרי ההלבשה, בו הורחק רז מאיר אחרי שהתעמת לפי הקוון דודו ביטון עם עוזר המאמן אריק בנאדו, הלהיט את היצרים בין שתי המחנות, שחקנים ואנשי צוות מקצועי.

"מכבי חיפה איבדה את זה לגמרי, דודו בזק ודולב חזיזה רק ניסו להדליק את האווירה, אנשי צוות בועטים בדלת של השופטים, זאת התנהגות?", אמר גורם במועדון. בבאר שבע טענו כי רז מאיר הורחק בצדק אחרי שהתנהג לטענתם בצורה ברברית ודחף את בנאדו ואף קילל את אנשי הצוות של רוני לוי.

הבלאגן התחיל בעקבות דחיפות וקללות בין דנילו אספריה וצארון שרי והעניינים התחממו תוך שניות. "אריק לא התחיל שום דבר", אמרו בקבוצה, "שחקני מכבי חיפה באו בטענות לשופט במדרגות ואריק בסך הכל אמר שיפסיקו לבכות לשופטים. באותו רגע רז מאיר פשוט השתולל באלימות על אריק ואמר לו 'מי אתה יא אפס אתה וכל הצוות שלך קוקסינלים'. שיקחו את הוידאו ויראו". בבאר שבע סיפרו שהתפלאו לראות את ברק בכר פונה לאריק בנאדו 'כל הכבוד לך אריק כל הכבוד' וגם לאיתי שכטר 'זה מה שאתם עושים? באתם לעשות פרובוקציות?'.

פרשן "ידיעות אחרונות" אורי קופר פרסם בדף הטוויטר שלו שמתוך זמן ברוטו כולל תוספות שיחקו אתמול בטרנר שזה 100 דקות, ‏זמן נטו ששוחק הוא 54 דקות ו‏זמן שעון רץ בלי ששיחקו: 46 דקות. באחת התגובות גם נכתב כי במחצית השנייה שיחקו 19 דקות בלבד.

המשחק אמש עלול לסבך את באר שבע שוב בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, לאחר ששופט המשחק רועי ריינשרייבר רשם בדו"ח השיפוט זריקת מצתים ובקבוקים מיציע העידוד של היציע הדרומי. להפועל באר שבע יש עונש סגירת יציעים על תנאי, אבל בבאר שבע ינסו למצוא את האשמים ולהציג זאת בפני הדיינים, כפי שעשו במכבי חיפה ומכבי תל אביב ועונשם נדחה.

18.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.