צילום: דוברות המשטרה

כותרות השבת: חשד לרצח בכביש 25 בנגב, המשטרה פתחה בחקירה

גבר בשנות ה-40 לחייו נמצא ללא רוח חיים בירידות לים המלח, נעצר חשוד בהפרת סדר בתל שבע

מאת: בתאל אלון ופלד ארבלי

חשד לרצח בנגב: גבר בשנות הארבעים לחייו נמצא הבוקר נטול חיים כשהוא דקור בביטנו וגופו על מכסה מנוע של מכונית בכביש 25 בירידות לצומת הערבה. צוות מגן דוד אדום קבע את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע. זהותו של האיש עדיין לא ברורה.

ממשטרת ישראל נמסר: "שוטרים הגיעו למקום ופתחו בתחקור האירוע תוך ביצוע סריקות. חוקרי זירת עבירה ומעבדה ניידת (מז"פ) החלו באיסוף ממצאים. בתום הערכת מצב שערך בזירה מפקד מרחב הנגב, תת ניצב נחשון נגלר, הוטלה החקירה על ימ"ר (יחידה מרכזית) נגב".

ביום שישי בשעות הערב נעצר חשוד בהפרת סדר ליד נקודת המשטרה בתל שבע. הפרת הסדר כללה זריקת אבנים, הפעלת זיקוקין וזריקת בקבוקי תבערה בנקודת המשטרה בתל שבע. מפרי הסדר פוזרו תוך שימוש באמצעים לפיזור המון.

בשל המשך העלייה בהיקף התחלואה של אנשי הרכבת, בדגש על מקצועות חיוניים להפעלת תנועת הרכבות כגון נהגים, פקחים וכ', רכבת ישראל נאלצת לבצע ביום ראשון 16.1.22 שינויים בתנועת הרכבות. רכבות בקו דימונה-ב"ש צפון האונ'- לא תופעלנה.

הקו הנוסע בין בתחנות אשקלון-שדרות-נתיבות-אופקים-באר שבע: תקוצרנה שעות הפעילות בקו זה לשעה 21:00 (בקירוב). היסעים חינמיים יופעלו בתחנות בהן לא יהיה שירות רכבתי, משעת סיום תנועת הרכבות ועד סיום שעות הפעילות בחצות.

15.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.