צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

צרות לפני משחק העונה: הלדר לופס חיובי לקורונה

בבדיקה שנערכה הבוקר התברר כי המגן השמאלי חיובי לנגיף ולא יוכל ליטול חלק במשחק. הקבוצה תפגוש ברבע גמר הגביע את מכבי פ"ת

צרות להפועל באר שבע לפני משחק העונה: בבדיקה שנערכה הבוקר, הלדר לופס נמצא חיובי לנגיף הקורונה ובשל כך יכנס לבידוד בהתאם להוראות משרד הבריאות.

בינתיים, במועדון היו מאושרים מהעלייה לשלב רבע גמר הגביע אחרי הניצחון בנתניה. בקבוצה החמיאו לכובש השער הראשון, איתי שכטר, שהיה המצטיין במגרש עד הרגע שנפגע בקרסול ונאלץ לפנות את מקומו. הוא ייבדק היום אבל הוא צפוי להיות כשיר למכבי חיפה.

בקבוצה היו מעודדים מהיכולת של דור מיכה שרגע לפני יציאתו, עשה פעולה נהדרת שהשאירה את יחזקאל מול דני עמוס ובמחצית הראשונה בישל את השער לחברו איתי שכטר. גם החזרה של אריאל הרוש אל בין הקורות, אחרי שלושה חודשים של היעדרות עברה בצורה חלקה.

הרוש היה צריך קצת זמן להתאקלם ובמחצית השנייה וההארכה הוא קיבל את הביטחון שהיה צריך אחרי כל כך הרבה זמן שלא הרגיש את כר הדשא. יחד עם הרוש, בבאר שבע החמיאו גם לדוד קלטינס שנקרא אל הדגל אחרי הרבה זמן שלא נספר ונתן את כולו. גם דוידה פטרוצ'י, תומר יוספי ואור דדיה שנכנסו במחצית ועשו שינוי, קיבלו שבחים.

בעניין אחר, במועדון ישלימו היום את רוב הבדיקות של קשר הרכש החדש אנדרה מרטינס. הפורטוגלי שנחת שלשום (שלישי) בישראל לקראת חתימה, יסיים את הבדיקות הרפואיות ואחריהן יחתום רשמית עד סוף העונה הבאה. מרטינס צפוי לצאת מבידוד אחרי קבלת תוצאת בדיקת PCR שלילית ויערוך אימון בכורה.

בהגרלת רבע גמר הגביע נקבע כי הפועל באר שבע תפגוש לצמד משחקים את מכבי פ"ת. המשחק הראשון יתקיים באצטדיון המושבה והגומלין ייערך בטרנר. 

13.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.