צילום: דובר צה"ל

"פטריוטים שאהבו את הצבא ואת המדינה": רס"ן אופק אהרון ורס"ן איתמר אלחרר נהרגו בבקעה

רב-סרן אופק אהרון ז״ל, בן 28 ורב-סרן איתמר אלחרר ז״ל, בן 26, הם שני מפקדי הפלגה ביחידת אגוז, שנהרגו הלילה כתוצאה מירי במהלך פעילות אבטחה סמוך למחנה צה"ל בבקעת הירדן.

הותרו לפרסום שמות הקצינים שנהרגו הלילה בבקעה. רב-סרן אופק אהרון ז״ל, בן 28 ממושב בני ראם ורב-סרן איתמר אלחרר ז״ל, בן 26 מבת ים, הם שני מפקדי הפלגה ביחידת אגוז, שנהרגו הלילה כתוצאה מירי במהלך פעילות אבטחה סמוך למחנה צה"ל בבקעת הירדן.

אשר אילוז, חברו של איתמר אלחרר ז"ל סיפר: "זה אירוע קשה ומצער מאוד. איתמר היה בן אדם משכמו ומעלה ודרך ארץ היה מעל הכל בשבילו. הוא כיבד כל בן אדם והיה מפקד גדול שאהוב על פקודיו וכולם העריצו אותו וכולם אהבו אותו".

שי רייכנר ראש המועצה האזורית נחל שורק הוסיף: "המשפחה עצמה היא מאוד מכובדת בתוך היישוב. איתמר עצמו היה חניך בתנועת הנוער וזאת אבידה גדולה".

ליאור סדן, קרוב משפחתו של אופק אהרון ז"ל: "מלח הארץ ובחור פטריוט שאהב את המדינה ללא גבולות ותכנן את חייו בקפידה. אהב את הצבא ואת המדינה מאוד. אנחנו המומים. הוא בחור שהכל היה מתוכנן אצלו". 

לוויתו של רב-סרן איתמר אלחרר ז"ל תערך היום (ה') בשעה 14:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין בקרית מלאכי. לוויתו של רב-סרן אופק אהרון ז"ל תערך היום בשעה 16:15 בחלקה הצבאית בבית העלמין בגן יבנה.

13.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.