צילום: יח"צ

"מעולם לא היה בממשלה כוח שמתנגד לנטיעת עצים על אדמות מדינה": ח"כ עמיחי שיקלי על התנגדות רע"מ לנטיעות קק"ל

מאות שוטרים אבטחו אתמול צוותים של קק"ל שהגיעו להכשיר קרקע בסמוך לחורה לטובת נטיעת עצים והתעמתו עם בדואים שהגיעו למנוע את העבודות. ח"כ עמיחי שיקלי תוקף בראיון הבוקר: "ראש מנהל מקרקעי ישראל צריך ללכת למנסור עבאס כדי לדבר איתו? מה זה השטויות האלה?"

עימותים אתמול סביב נטיעות של קק"ל באדמות הנגב בסמוך לחורה:מאות שוטרים אבטחו אתמול צוותים של קק"ל שהגיעו להכשיר את הקרקע לנטיעת עצים והתעמתו גם בדואים שהגיעו למנוע את העבודות בטענה שהאדמות שייכות למשפחת אלאטארש. חברי הכנסת של רע"ם החליטו להחרים אתמול (שני) את מליאת הכנסת.

בראיון הבוקר לתוכנית 'בוקר טוב דרום' תקף ח"כ עמיחי שיקלי את ההתנגדות מצד רע"מ "מבחינה פוליטית יש פה תקדים. מעולם בתולדות מדינת ישראל -מעולם, לא היה בממשלה או בקואליציה כוח שמתנגד לנטיעת עצים על אדמות מדינה. לא היה כדבר הזה! זה שזה קרה בסופו של דבר אחרי מסע, שבעיני כאזרח המדינה זה מסע השפלה, ראש מנהל מקרקעי ישראל צריך ללכת למנסור עבאס כדי לדבר איתו? מה זה השטויות אלה? מיהו בכלל? מי בכלל שואל אותו?" 

עוד התייחס ח"כ שיקלי לניהול משבר הקורונה והעלייה התחלואה על ידי בנט "הוא יכול היה לנהל את זה, אפילו היה יכול לנהל את זה טוב, אבל לא ככה. לא עם 7 מנדטים, יש מתמטיקה לפוליטיקה. אין לו מנוף פוליטי על ליברמן, אין לו מנוף פוליטי על הורביץ, אין לו מנוף פוליטי על בני גנץ."

11.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.