צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

אחרי ויטור: ספורי, אלחמיד, דדיה ושכטר בסכנה להחמיץ את משחק העונה

הקפטן שספג כרטיס צהוב יחמיץ את משחק הגביע בנתניה. ארבעת האחרים צריכים להימנע מכרטיס צהוב נגד מכבי תל אביב

הקטר האדום לא עוצר. הפועל באר שבע ממשיכה את הפתיחה המדהימה ואמש הגיעה כבר ל-40 נקודות ליגה מתוך 48 אפשריות, צבירת נקודות אותה לא זוכרים אפילו בעידן ברק בכר. מאמן הקבוצה רוני לוי המשיך לקבל מחמאות על ההכנה לקראת המשחק ונראה שבאמת הקבוצה שלו הולכת ומתחברת.

במועדון יצאו אמש מרוצים מאוד אחרי הערב הנפלא של חלוץ הרכש ניקיטה רוקאביצה, אז עם לא מעט סימני שאלה שהיום הופכים לסימני קריאה. הישראלי-אוסטרלי בלט מעל כולם, חגג צמד ראשון מאז הצטרף לבאר שבע והגדיל את מאזנו לשמונה שערים. בצוות הרפואי שומרים היטב על רוקאביצה ודואגים להפחית עומס כדי לשמור אותו לכמה שיותר זמן, אמש הוא הוחלף בגלל כאבים קלים בגיד האכילס, אבל לא מדובר במשהו רציני.

מי שהודח מהסגל ופינה את המקום לאור דדיה היה דנילו אספריה. הקולומביאני נתפס מבלה במועדון 'הפורום' בליל הסילבסטר ותועד ברשתות החברתיות, דבר שלא נעלם מאנשי המועדון. אספריה התייצב לאימון המסכם בבוקר שאחרי, אבל רוני לוי החליט להעניש את השחקן ולהדיח אותו מהסגל. בבאר שבע יערכו שיחה עם אספריה שצפוי לספוג קנס כספי, אבל יחזור לסגל נגד מכבי תל אביב.

הבלם הפורטוגלי מיגל ויטור ספג את הכרטיס הצהוב החמישי שלו וייעדר ממשחק הגביע נגד מכבי נתניה. חאתם עבד אלחמיד ואיתי שכטר יצטרכו להיזהר מספיגת כרטיס צהוב נגד מכבי תל אביב כדי שיוכלו לשחק נגד מכבי חיפה. מי שהצטרפו לרשימה אמש הם רמזי ספורי, שבגלל עימות מול איהאב גנאים ספג את הכרטיס הצהוב השמיני שלו מתחילת העונה וגם אור דדיה וצהוב בשבת ימנע מהם לשחק במשחק העונה.

03.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.