צילום: דוברות סורוקה

"לעשות פוליטיזציה של נושא החיסונים זה תהליך מסוכן"

פרופ' נדב דוידוביץ', ראש בית הספר לבריאות הציבור באונ' בן גוריון התייחס הבוקר בראיון לסרטון של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו. וגם על פערי הבריאות בדרום "יש פה עוול היסטורי שחייבים לתקן אותו"

הממשלה אמנם אישרה הקמה של בית חולים שני בב"ש, אך אנשי הבריאות בנגב מתריעים: בלי כוח אדם שיוכשר עכשיו לא יהיה מי שיעבוד בעוד מספר שנים.

פרופ' נדב דוידוביץ', ראש בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת  גוריון, דיבר בתוכנית 'בוקר טוב דרום' בהרחבה על פערי הבריאות בין המרכז לפריפריה ואמר "יש עוול היסטורי שחייבים לתקן אותו, אני היועץ הרפואי של תוכנית מתאר ארציחת למוסדות הבריאות, ישראל תמ"א 49 לשנת 2048, הנושא הזה תקוע הרבה מאוד בגלל וויכוחים בין משרד האוצר לבין משרד הבריאות. אנחנו חייבים כולנו יחד, כל תושבי הנגב, לבוא ולדבור על השולחן ולהפסיק להיות נחמדים."

עוד התייחס פרופ' דוידוביץ' לסרטון שפרסם אתמול ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, על הצורך בחיסון שלישי ואמר "מנהלים בימים אלו דיונים מאוד מעמיקים לגבי החיסון השלישי, אני ממש מציע להשאיר את זה ברמה המקצועית כמו שזה נעשה עד עכשיו. לעשות פוליטיזציה של הנושא, אני חושב שזה תהליך מסוכן מסוכן".

22.07.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.