צילום: פרטי

שני מקרי שוד בחנות אחת תוך שבועיים: הבעלים נאלץ לסגור את העסק

שני המקרים התרחשו בחודשיים האחרונים במרכז מסחרי בשכונת רמות בב"ש. צפו בתיעוד הגניבה

מאת: דביר ידעי

הסיפור נחשף אתמול (שלישי) לראשונה ע"י אריאל עידן מערוץ 14. יובל בר חנים – בעל עסק שבסך הכול רוצה לפרנס את משפחתו, אלא שחלומו נגוז בתוך זמן קצר של שבועיים בלבד, בעקבות תופעת השודדים בדרום

עידן בכתבה שעשה עם בעל החנות יובל בר חנים מגבעות בר סיפר איך חייו של בעל עסק מצליח נעלמו ב-14 ימים. ב-29.5.2024 בר חנים הגיע לעסק המשקאות שלו והבין שפרצו לו לחנות וגנבו ציוד יקר מאוד. בר חנים בשלב זה הבין את המסר והחליט למגן את החנות עוד יותר, אלא שלא ציפה למה שיקרה מאוחר יותר.

14 ימים מאוחר יותר, ב-13.6.2024, שוב פרצו לו לחנות, למרות עיבוי ההגנה והחלפת המנעולים, ואף יותר מכך - התהליך הפעם היה קצר הרבה יותר. תוך 4 דקות השודדים לקחו את מבוקשם מהחנות. בר חנים, שהיה מתוסכל מהאירוע, סיפר, "כל הכסף שחסכתי היה לטובת הילדים והמשפחה שלי, הכול הלך". ואם כל זה לא הספיק, התקשרו אליו מהביטוח הלאומי לבטל את הסכם הביטוח. אף חברת ביטוח לא תרצה לקחת סיכון עם עסק כזה ששודדים פרצו לו פעמיים בתוך שבועיים.

בר חנים סיפר לרדיו דרום כי הוא "לא חושש לחייו, ועולם הפריצות מוכר מאוד למי שעובד בדרום", והוסיף כי לא פנו אליו גורמים במטרה לסייע ולעזור.

במשטרת ישראל מסרו: "מיד עם קבלת הדיווח אודות האירוע שוטרים ואנשי מז"פ הגיעו למקום ופתחו בחקירה תוך גביית עדויות ואיסוף ראיות וממצאים במטרה לאתר את המעורבים. החקירה נמשכת".

03.07.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.