צילום: דוברות כבאות והצלה

צפו: לוקה בנפשו שרף את דירת מגוריו בדימונה וגרם להצתת ענק

דירה בבניין נשרפה כליל אמש בדימונה, ובעקבות התפשטות האש נלכדה משפחה תחת העשן הסמיך בקומה הרביעית. הבוקר מתברר כי בחור שלוקה בנפשו שרף את הדירה בה הוא מתגורר

לילה שחור עבר על תושבי שכונת מרחבים בעיר דימונה, בה נשרפה דירה בקומה השנייה. מדוברות הכבאות נמסר כי השריפה התפשטה ועשן סמיך ופיח רב הגיעו לקומה הרביעית, בה נלכדה משפחה בת חמש נפשות.

לאחר מאמצים רבים לוחמי האש חילצו את כל בני המשפחה, בהם גם ילדים, ולמרבה המזל לא היו קורבנות בנפש בשריפה זו. לאחר מכן, ביצעו לוחמי האש סריקות על מנת לוודא חילוץ של כל דיירי הבניין, ופעלו כדי לכבות את האש לגמרי ולאוורר את הדירות מהרעלים והעשן המסוכן.

צילום: (שימוש לפי חוק 27א' לזכויות יוצרים - צלם הסרטון מוזמן לפנות למערכת רדיו דרום)

הבוקר (ה') מתברר כי מדובר בהצתה. בחור שלוקה בנפשו ומתגורר בקומה השנייה הצית את הדירה בה הוא מתגורר. מוקדם יותר אמש אותו בחור הצית את המטבח בדירתו, אך השריפה הזו כובתה מהר על ידי צוות הכיבוי ולא התפשטה לשאר הדירות. בלילה שב הבחור ושרף את דירתו, תוך שהוא מסכן את כל דיירי הבניין.

לאחר זמן מה, הגיע הבחור לזירת האירוע ודיירי השכונה התעמתו עמו. לדבריהם מזה זמן מה הוא מטריד אותם. ממשטרת ישראל נמסר כי הבחור המעורער בנפשו נעצר ונפתחה חקירה בעניינו.

25.11.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.