צילום: דובר צה"ל

אביו של אורי יצחק חדד הי"ד: "פשוט לא נתפס שהוא לא נמצא"

הרב ציון חדד, אביו של אורי שנפל בקרב ברצועת עזה, בראיון הבוקר "כל פעם שדיברת איתו הוא היה אומר: 'זה מה שעם ישראל צריך, זה מה שעושים'"

ציון סיפר על מה שידוע לו על האירוע "אנחנו לא יודעים הרבה כי עדין לא קיבלנו מידע ישירות מצה"ל, אבל ממה שאני מבין מהחברים שסיפרו, שהם יצאו לפעילות ב-3 בלילה והם הגיעו לבית שהם צריכים לטהר אותו. הם נכנסו לאיזה חדר מצאו פיר והוא נשאר שם ואז היה פיצוץ והוא נפגע"

ציון סיפר על אורי "אורי נולד בבאר שבע, הוא היה ילד מתוק, ילד מקסים. חיוך שובה, ג'ינג'י קטן, כל המעלות הטובות אתה יכול לספר על הילד הזה. הוא היה פשוט ילד טוב, אהב לנגן, לשיר, היה צנוע. אבל גם בתוך הצניעות הזו עם משהו חזק. אתמול שמענו בלוויה, שעם החבר'ה בערב היו מתחילים לשיר, בשבתות הוא היה מתחזן, מאוד מחובר לבית אבא, מאוד אהב את המשפחה, מאוד היה אהוב ע"י החברים שלו. אתמול ראינו עד כמה היה הדבק שמחבר את כולם. אמר לי אחד אתמול 'תשמע זה מדהים לראות איך כל אחד חשב שהיה החבר הכי טוב שלו'" עוד הוסיף "כל פעם שדיברת איתו הוא היה אומר 'תשמע זאת המשימה. זה מה שעם ישראל צריך, זה מה שעושים'"

"מספיק לראות את התמונות שלו, ילד מתוק. פשוט לא נתפס שהוא לא נמצא. ילד מתוק, חייכן, שמח. מלא בכל המעלות הטובות, אין מילה אחת רעה שאתה יכול להגיד על הילד הזה. פשוט אין" עוד הוסיף " בגלל שהוא היה במסלול של הסדר, נשאר לו 10 חודשים, אבל הוא אמר שאם המלחמה תמשיך הוא רואה את עצמו ממשיך בצבא ולא חוזר בישיבה."

המסר שלו לעם ישראל "אחדות מאוד חשובה. אתה רואה את האנשים שנופלים וזה פשוט לא נתפס. כל אחד יותר צדיק וטהור מהחבר שלו. וכל מה שאנחנו היינו רוצים לראות זה אחדות ואת עם ישראל מנצח. בלי כל הפילוגים המטורפים האלה והדיבורים הרעים שאתה שומע. שיח מכבד, גם אם לא מסכימים אפשר לדבר."

האזינו לראיון המלא

02.07.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.