"סתומה, אל תטיפי לנו איך להתנהג": צפו בטליק גויאלי, אימו של רני גויאלי סופגת הערות מעליבות באמצע דיון בכנסת

צפו: אימו של רני גויאלי ז"ל שנחטף לעזה ב-7.10 והתבשרה לפני מספר חודשים שבנה לא בין החיים הגיעה לדיון בכנסת ונאמה על הצורך באחדות של העם, אבל אז היא נתקלה בהערה מהקהל

טליק גויאלי, אימו של רני גויאלי ז"ל שנלחם בשבת השחורה ונחטף לרצועת עזה הגיעה השבוע לדיון בכנסת ובו היא סיפרה על רני ועל הצורך באחדות בעם בדיוק בתקופה הקשה שבה נמצאת מדינת ישראל, אך באמצע הדיון היא ספגה הערה שגרמה לעימות במהלך הדיון. 

"הצבא שלנו צריך לעשות את מה שרני עשה וזה להגן על מדינת ישראל ואם אנחנו לא נוכל להראות להם מי בעל הבית הבן שלי לא יוכל לחזור הביתה", נאמה טליק גויאלי, "אנחנו נראים כמו עם עצוב, כועס ואני יושבת ושומעת את הצקצוקים על דברים שאמרו כאן אנשים שלא חושבים בדיוק כמוכם. חוסר הסבלנות שיש לנו אחד כלפי השני והיום הבנתי שההגעה שלי לוועדות זה לשבת מול עצמנו וזה להראות דיון אמיתי ונעים שיכול להציג את שני הצדדים. אנחנו רוצים שהילדים שלנו יחזרו לכאן. כשאני רואה את כל הרעל הזה בעיניים אנחנו נמצאים במלחמה והילדים שלנו נמצאים שם בעזה. די עם זה! אם נהיה חזקים אנחנו נוכל לנצח. הם לא רוצים עסקה, ההצעה נמצאת שם והם מבינים שאנחנו חלשים".

באמצע הדברים נזרקה לאוויר המילה "סתומה". 

מי אמר סתומה? 

"אני אמרתי אבל לא עלייך. תתביישי לך ותדעי לך שזה לא לעניין. אל תטיפי לנו איך להתנהג".

אני מבינה שאת אמא של חטוף.

"אמא של לוחם שהולך להחזיר חטופים ושנינו באותה צלחת". 

24.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.