מרגש: תג השם של השוטר הגיבור שי-אל קנפו ז"ל שנהרג ב-7.10 הוחזר למשפחתו

תג השם שאותר על גופת מחבל נוח'בה, הוחזר למשפחה במעמד מרגש. מפקד המחוז, ניצב אמיר כהן: "שמו של שי אל קנפו ז"ל ייחתם בדפי הגבורה של מלחמת "חרבות ברזל" ושלנו במשטרת ישראל"

מאת: דביר ידעי

מרגש: תג השם של השוטר הגיבור רס"ר שי אל קנפו ז"ל שנפל בקרב ברעים שאותר על גופת מחבל נוח'בה, הוחזר למשפחתו. 

השוטר שי אל קנפו ז"ל עבד יחד עם מפקדו הישיר פקד אנדריי פושיבאי ז"ל במסיבה ברעים בשבת השחורה. השוטרים שי אל יחד עם אנדריי ז"ל, חילצו אזרחים רבים שנכחו במסיבה ברעים כדי להגן עליהם, ולחמו בגבורה תוך חילופי אש אל מול מחבלי החמאס, הצילו חיי אדם רבים וחרפו את נפשם למען המדינה ועם ישראל.

תג השם של שי-אל קנפו. צילום: דוברות המשטרה

בסוף השבוע, במעמד מרגש בנוכחות סגל הפיקוד הבכיר של המחוז הדרומי, הוחזר תג השם למשפחתו של שי אל ז"ל, שהודו למפקדיו וחבריו על הליווי העזרה והסיוע התמידי מיום נפילתו.

מפקד המחוז, ניצב אמיר כהן אמר: "שמו של שי אל קנפו ז"ל ייחתם בדפי הגבורה של מלחמת "חרבות ברזל" ושלנו במשטרת ישראל".

מעמד החזרת תג השם. צילום: דוברות המשטרה

פקד שמואל אשכנזי, ראש משרד חקירות בתחנת חברון: "כחלק מתפקידי הפלוגה במילואים אנו אחראים על זיכוי גופות המחבלים המאוחסנים במיכלי הקפאה, ובתוך כך מבצעים חיפוש על כל גופה וגופה לאיתור חומרי מודיעין ורכוש שנבזז מתושבי העוטף ומהנרצחים. במהלך חיפוש על אחת הגופות, בתוך בגדיו, אותר תג השם של השוטר "שי אל קנפו" ז"ל. בנוסף, אותר רכוש רב שנבזז, כספים רבים, תכשיטים, תעודות אישיות וכל דבר שהיה ניתן לבזוז".

23.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.