צילום: עומרי לוי

"אתה רוצה לאחוז בתקווה מסוימת אבל מצד שני הכל כל כך אפל": נסרין קדרי בריאיון ליורם סוויסה

לומדת ללכת: נסרין קדרי בריאיון על רוח התקופה המורכבת במדינה, על ההיריון ועל הקריירה

איך את בימים אלה?

"אין לדעת איך התקופה הזאת תגמר, תקופה כל כך קשה ומורכבת, אני רוצה כל כך לשמח אנשים אבל כולם מאוד עצובים, כל בן אדם אחר יגיד לך שהרגשות מעורבים. מצד שני אתה רוצה לאחוז בתקווה מסוימת אבל מצד שני הכל אפל, אני כל כך רוצה שהחטופים יחזרו בשלום, הכל לא נורמלי".

הכל הרבה יותר מורכב ממה שחשבנו, זה משהו יותר גדול מאיתנו, כולנו תפילה שהדבר הזה יגמר

"אני מתפללת ורוצה לראות את האור הזה בלי עוד הרוגים, הייתי רוצה במיידי לראות את האור הטוב הזה, גם אני אדם מאמין וכולי תקווה שנחזור לחיים הקודמים שלנו, לחזור לשמוח".

למה עזבת את נווה מבטח?

"זה סיפור ארוך אבל זה התחיל מהשביעי באוקטובר, היו שמועות על חדירות מחבלים וממש פחדתי מכל הסיטואציה ובמיוחד על הילד שלי, התארחנו אצל עומר אדם והיה מדהים. תוך כדי הייתי נוסעת להופיע לחיילים לעודד ולתרום כמה שיותר, מושב משמר השבעה קרוב מאוד להכל, היה לי ממש נוח, בעלי פשוט זרם איתי וממשיך לזרום איתי על הכל, הוא החבר הכי טוב שלי וזכיתי בו".

מה שלום הילד שלך?

"הוא גודל בכל המובנים, הוא כבר בן שנה ו-8, זה פשוט אושר גדול, ממש ככה, לקום כל יום לחיוך שלו פשוט מגמד את כל הקריירה שלי, זה החיים עצמם".

בקיץ הקרוב תופיעי בקיסריה פעמיים, מה יהיה שם?

"למרות ההריון אני בעשייה שלי, ברוך השם אני שמחה מאוד שההריון הזה יחסית קל לקודם שלי, אני מגיעה לקיסריה חדורת מטרה, מאוד מתרגשת ואני מבטיחה שיהיה שמח".

17.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.