צילום: דובר צה"ל

"הוא נפל על משמרתו, אנחנו יודעים כמה הוא נסע זהיר ולא יכול היה לצפות את מה שהגיע מולו"

איתן יעקובוב, תושב ב"ש , נהרג יום שישי לפני שבוע בעת תפקידו כסייר ביטחון של עיריית ב"ש מפגיעת נהג שיכור. צפריר אושפיז, האב האומן של איתן, שיתף בראיון על איתן ועל מה שעובר על המשפחה מאז התאונה הקשה "אנחנו מאוד מתקשים לעכל את זה"

צפריר סיפר על חייו של איתן "איתן נולד בב"ש. בגיל 4 איתן למעשה הועבר אלינו כמשפחה אומנת. אנחנו גרנו בלהבים באותו זמן. הוא הקסים אותנו מהשנייה שהוא הגיעה והתאהבנו בו מהרגע הראשון. ואיתן היה ילד שסחב על הגב תיק קטן שאנחנו התמודדנו איתו ולאורך השנים הפף להיות אדם מדהים. מדהים."

עוד הוסיף: "איתן השתחרר כקצין מהצבא בנובמבר. ומהר מאוד התחיל לעבוד בסיירת הביטחון בב"ש, בזה הוא עסק בשנה האחרונה. וגם הספיק לטייל בוייאטנם ותאילנד ברכיבה על אופנוע, חזר לפני שלושה שבועות בסה"כ. עם מרץ לחזור ולעבוד בסיירת הביטחון".

איתן קיבל את אות מצטיין הנשיא "בצבא כמו בחיים הוא היה מצטיין. שאף להצטיין, שאף להשתפר על הזמן. יצא לקורס קצינים וחזר לשרת בה. בשנת הקורונה הוא היה אחד מ-120 מצטייני הנשיא.

"איתן נפל בעת שרכב על אופנוע במסגרת תפקידו כסייר ביטחון בעיריית באר שבע "הוא נפל על משמרתו, אפשר להגיד. אנחנו יודעים מניטור שמבצעים בסיירת הביטחון, כמה הוא נסע זהיר. במהירות נמוכה ולא יכול היה לצפות את מה שהגיע מולו. אנחנו היינו בחו"ל באותו זמן, היינו בפראג, יום שישי בלילה בבית המלון. וקיבלנו את ההודעה בערך 12 וחצי שעון ישראל בלילה. מה שעובר עלינו זה פשוט אי יכולת לעכל את הדבר הזה. את הפיזיות המדהימה של הילד הזה, את החיבוקים שנגמרו. את כל מה שקשור לאדם המדהים הזה, שלא נראה אותו איתנו יותר במימד הפיזי ואנחנו מאוד מתקשים לעכל את זה. מאוד מתקשים." 

אתמול פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד בוריס גולובוביץ (63) מבאר שבע בגין עבירות של המתה בקלות דעת ונהיגה בשכרות בתאונה שבה נהרג איתן ז"ל 

17.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.