צילום: דובר צה"ל

הותרו לפרסום שמותיהם של שמונה לוחמים שנהרגו בקרבות ברצועת עזה

עוז גרובר, אליהו צימבליסט, סטניסלב קוסטרב, איתן קופלוביץ, איתי עמר, אלון ויס, יקיר לוי ואור בלומוביץ נהרגו. יהי זכרם ברוך

מאת: אודי דוד בן דוד ודביר ידעי

הותרו לפרסום הבוקר (ראשון) שמותיהם של שבעה לוחמים נוספים שנהרגו. חמישה מהם בפיצוץ הנגמ"ש ברפיח אחרי ששמו של סרן וואסים מחמוד הותר לפרסום כבר אתמול ושניים מהם בתקרית אחרת.

סמל אליהו משה צימבליסט (Eliyahu Moshe Zimbalist), בן 21, מבית שמש, לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

סמל אליהו משה צימבליסט ז"ל. יהי זכרו ברוך.

סמל איתי עמר (Itay Amar), בן 19, מכוכב יאיר-צור יגאל, לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

סמ״ר סטניסלב קוסטרב (Stanislav Kostarev), בן 21 מאשדוד, לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. 

סמ״ר אור בלומוביץ (Orr Blumovitz), בן 20, מפרדס חנה-כרכור, לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

סמ״ר עז ישעיה גרובר (Oz Yeshaia Gruber), בן 20, מטל מנשה, לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

סמל יקיר יעקב לוי (Yakir Ya’akov Levi), בן 21, מחפץ חיים, לוחם בגדוד ההנדסה 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

סרן (מיל׳) איתן קופלוביץ (Eitan Koplovich), בן 28, מירושלים, קצין לוחם בגדוד חש״ן 129, חטיבה 8, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

רס״ב (מיל׳) אילון ויס (Elon Waiss), בן 49, מפסגות, לוחם בגדוד חש״ן 129, חטיבה 8, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

בצער גדול אנו מודיעים על נפילתו הבוקר בהתקלות בעזה של עוז ישעיה גרובר הי״ד. בן שירה וחיים גרובר. הנכד של אורי ידידיה. בן דוד של שיר( יב) ורוני אזולאי ( שכבה יוד). על מועד הלוויה יפורסם בהמשך.

מסביבתו של סרן איתן קופלוביץ נמסר: "המומים וכואבים מודיעים בצער רב על נפילתו בקרב של איתן קופלוביץ הי"ד, בנם של רלי וישי קופלוביץ, בעלה של יעל צרפתי קופלוביץ. על מועד הלוויה תימסר הודעה בהמשך".

איתן קופלוביץ ז"ל. יהי זכרו ברוך

איתי עמר בן 19 מכוכב יאיר צור יגאל נפל אף הוא באסון הנמר"ה. קהילת כוכב יאיר צור יגאל מבכה על נפילתו של בן היישוב, איתי עמר, ומשתתפת בצערה הכבד של המשפחה. סמל איתי עמר, בן 19, מכוכב יאיר-צור יגאל, לוחם בגדוד 601, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה. איתי בנה של לורין חלדי עמר, עובדת המועצה.

סמל איתי עמר ז"ל. יהי זכרו ברוך 

הודעת היישוב פסגות: אנו המומים וכואבים כאב גדול להודיע כי בקרבות ברצועת עזה נפל תושב היישוב, חברנו האהוב אֵלון ויס הי"ד. אלון מעמודי התווך של פסגות עמד בעבר בהנהגת היישוב, איש חינוך, ובעל משפחה למופת, התנדב כלוחם במילואים מאז שמחת תורה ונפל בשבת כשהטנק שלו עלה על מטען.

קהילת פסגות עוטפת את נטע היקרה, את הילדים האהובים ידידיה, הודיה, רחלי, רעות, טליה, יהונתן, שירה ואת הנכדה. צוות היישוב וצוותים מקצועיים של המועצה מלווים את המשפחה בשעה הקשה הזו ומרכזים את הטיפול במעגלים השונים ביישוב. על פרטי הלוויה תבוא הודעה. "הַרְנִינוּ גוֹיִם עַמּוֹ כִּי דַם עֲבָדָיו יִקּוֹם וְנָקָם יָשִׁיב לְצָרָיו וְכִפֶּר אַדְמָתוֹ עַמּוֹ".

יקיר לוי. יהי זכרו ברוך. צילום: דובר צה"ל

בצער רב התבשרנו השבת כי יקיר לוי מחפץ חיים נפל בקרב בעזה באסון הנמר. יקיר רק בן 21 בנופלו, בחור שמח ומאיר פנים לכל אדם, בנם של אסנת ורבינא לוי ואח של חננאל, אשי, אלישיב ותפארת לוי. קהילת נחל שורק כולה כואבת ואבלה איתכם באובדנכם הקשה והבלתי נתפס. יהי זכרו של יקיר ברוך.

16.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.