צילום פרטי

דובר צה"ל בהצהרה מיוחדת: חולצו 3 גופות של חטופים מרצועת עזה

גופותיהם של שני לוק, עמית בוסקילה ויצחק גלרנטר שנחטפו ממסיבת הנובה. יהי זכרם ברוך

צה"ל איתר את גופותיהם של שני לוק, עמית בוסקילה ויצחק גלרנטר במנהרה בג'באליה שבצפון רצועת עזה, כך פרסם הערב (שישי) דובר צה"ל דניאל הגרי בהצהרה מיוחדת שנשא. השלושה נחטפו מהמסיבה ברעים במהלך אירועי הטרור של 7 באוקטובר.

מדובר צה"ל נמסר: "הלילה, במבצע משותף של כוחות צה״ל והשב״כ, חולצו גופותיהם של החטופים שני לוק ז״ל, עמית בוסקילה ז״ל ויצחק גלרנטר ז״ל משטח רצועת עזה לשטח מדינת ישראל. לאחר הליכי זיהוי שבוצעו על ידי המכון לרפואה משפטית ומשטרת ישראל, יצאה הודעה ע״י נציגי צה״ל לכלל המשפחות. שני, עמית ויצחק נחטפו ונרצחו ע״י ארגון הטרור חמאס. אנו משתתפים בצער המשפחות. המשימה הלאומית שעומדת לנגד עינינו היא השבת כל החטופים הביתה. צה״ל פועל יחד עם כל גופי הביטחון, בכל האמצעים המודיעיניים והמבצעיים להשיב את כל החטופות והחטופים הביתה".

ראש עיריית אשדוד ד״ר יחיאל לסרי: "מסרבים להאמין - עמית בוסקילה שלנו איננה 💔. קיווינו, התפללנו, החזקנו אצבעות אך הבשורה המרה הגיעה ואיתה הידיעה על מותה של עמית בוסקילה בשבי חמאס. עמית, סך הכל בת 28 במותה, נחטפה על יד המרצחים מפסטיבל הנובה שבו חגגה את החופש. היא עוד הספיקה להתקשר לדוד שלה שמעון ולספר כי נורתה, אך מאז נותק איתה הקשר ומצבה לא היה ידוע.  במבצע נועז של כוחות הביטחון חולצה גופתה ותובא לקבר ישראל, יחד עם חטופים נוספים. אשדוד כולה אבלה על מותה ומוסרת את תנחומיה למשפחתה האוהבת והכואבת. נעמוד לרשות המשפחה כל העת, ונלווה אותה ברגעים הכואבים האלה. יהי זכרה של עמית ברוך".

ראש עיריית קריית גת כפיר סויסה: "הלב של כל תושבי קריית גת עם משפחת בוסקילה והאמא היקרה אילנה, בת העיר, עם היוודע הבשורה הנוראה על הירצחה של עמית בוסקילה ז״ל ע״י המרצחים מארגון חמאס. משתתפים בצער המשפחה ושולחים תנחומים מעומק הלב בשם כל תושבי העיר. השם יקום דמה".

הלוויתה של עמית בוסקילה תתקיים ביום ראשון בשעה 17:00 בבית העלמין בקרית גת.

17.05.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.