חוזרים לשגרה: פיקוד העורף הסיר את ההגבלות, הלימודים עשויים להתקיים כרגיל

בערד ובאופקים ייפתחו את הלימודים בשעה 9:00. באשקלון בשעה 10:00. ומה עם באר שבע?

פיקוד העורף הסיר את הגבלות הכוננות שקבע בשבת האחרונה. בעקבות זאת הלימודים ברחבי הדרום עשויים להתקיים כרגיל. גם משחק הכדורגל בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב שיתקיים הערב בטרנר צפוי להתקיים עם קהל. 

מערד נמסר: "בוקר טוב תושבים יקרים, קייטנות פסח, צהרונים, מעונות יום וחינוך מיוחד יתקיימו היום ויתחילו בשעה 9:00 בבוקר בכל המסגרות. לאחר חצות הודיע ​​פיקוד העורף כי ניתן להחזיר את הפעילות החינוכית לקדמותה. על מנת לאפשר זמן הכנה, ייפתחו המסגרות החל מהשעה 9:00. שיהיה יום שקט".

מאופקים נמסר: "בוקר טוב. לאור השינוי בהחלטת פיקוד העורף הפעילות החינוכית תפתח בשעה 09.00. לרבות חינוך מיוחד וקייטנת ניצנים. אנא הערכותכם בהתאם". באשקלון מערכת החינוך תיפתח בשעה 10:00. 

מבאר שבע נמסר: "לאחר מאמצים של השעות האחרונות,אותם הוביל ראש העיר רוביק דנילוביץ', העירייה פועלת להחזרת הפעילות במרבית מעונות היום בהפעלת חברת "כיוונים" - החל מהשעה 10:00 (עולם הילד, פאיירברג, יהושוע יבין, פלח 5 (בוגרים ופעוטות), כלניות, אביגדור המאירי, דליות, סיגליות, רמות רשל). בנוסף, העירייה פועלת להחזרת חלק ממסגרות הקייטנות של החופש הגדול, החל מהיום בשעה 10:30.  העירייה והעומד בראשה, מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה עקב ההודעה המאוחרת של פיקוד העורף. יחד עם זאת עיריית באר שבע,לוקחת אחריות ועושה כמיטב יכולתה לצמצם את הפגיעה ולהחזיר כמה שיותר מסגרות שניתן לפעילות".

מירוחם נמסר: "בוקר טוב לתושבי ירוחם, גם אנחנו התבשרנו כי פיקוד העורף החליט לפתוח את מערכת החינוך החל מהבוקר ולהסיר את המגבלות השונות. לכן, על-פי הנחיית פיקוד העורף הוחלט להפעיל את המסגרות החינוכיות. כרגע כל המעונות הפרטיים וגם הקייטנות גנים יפתחו משעה 10. הכל יהיה בצורה הדרגתית. היו בקשר ברמה הפרטנית עם הגנים שלכם. ונעדכן כמובן אם צריך להביא אוכל לצהריים. אנו נעשה מאמצים כבירים להניע את המערכת לקראת קליטתם של התלמידים בבתי הספר וקייטנות, הודעה על בתי הספר תצא תכף. נבקש מההורים לגלות הבנה בשל ההחלטה לחזור לשגרה רק הבוקר, אנחנו נשתדל להתארגן באופן המהיר ביותר".

הודעת עיריית שדרות לתושבים: "פיקוד העורף הסיר בחצות הלילה את המגבלות על קיום פעילויות חינוכיות. על-אף זמן ההתראה הקצר, הנחה ראש העיר את הצוותים להיערך לפתיחת מסגרות החינוך השונות. בשל כך, הקייטנות ומסגרות החינוך המיוחד ייפתחו בשעה 10:00. בשל ההתראה הקצרה לא תינתן היום הזנה ולא יהיו שירותי הסעות. לגבי פעילות מעונות היום של הארגונים השונים - יש לבדוק ישירות מול מנהלת המעון לגבי קיום הפעילות. שאר ההנחיות באזורנו, כולל הגבלות ההתקהלויות, נותרו בעינן. המשך יום טוב ושקט".

ממועצה אזורית מרחבים נמסר: "לאור הודעת פיקוד העורף אמש לאחר חצות, על השינויים במדיניות ההתגוננות של פיקוד העורף, הוחלט יחד עם הנהגת ההורים העירונית על חזרת הפעילויות החינוכיות החל מיום שלישי (16.4.24). במהלך היום נערך להחזרת הקייטנות, הטיולים, החינוך המיוחד וכל הפעילויות החינוכיות החל ממחר.כמו כן הוסרו הגבלות על פעילויות, התקהלויות והשירותים".

הודעת מנהלת הליגות לכדורגל: "בוקר טוב, בעקבות הסרת מגבלות ההתקהלות מצד פיקוד העורף, המשחק בין הפועל באר שבע ומכבי תל אביב, הערב באיצטדיון "טוטו טרנר" ייערך בנוכחות קהל".

15.04.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.