בעקבות הערכת המצב של פיקוד העורף: אין לימודים מחר וביום שני בכל רחבי הארץ

חששות לתקיפה איראנית: הגבלות גם על מקומות העבודה ברחבי הארץ. המשחק בין הפועל ב"ש למכבי ת"א יהיה ללא קהל

שינויים במדיניות ההתגוננות של פיקוד העורף: בתום הערכת מצב, הוחלט כי החל מהלילה (ש׳) בשעה 23:00 יבוצע שינוי במדיניות ההתגוננות של פיקוד העורף. במסגרת השינויים הוחלט על איסור קיום פעילויות חינוכיות בכל רחבי הארץ. באיזורים ירוקים- הגבלת התהקלות עד 1,000 איש. 

יש להמשיך ולעקוב אחר ההנחיות המפורסמות על ידי פיקוד העורף באמצעי ההפצה הרשמיים. ההנחיות המלאות מעודכנות בפורטל החירום הלאומי וביישומון פיקוד העורף.

ממנהלת הליגות לכדורגל נמסר: "בשל הנחיות פיקוד העורף שיכנסו לתוקף הלילה בחצות כל משחקי הליגות המקצועניות ביומיים הקרובים (ראשון ושני) ייערכו ללא קהל ובנוכחות בעלי תפקידים בלבד. המשמעות היא שהמשחק בין הפועל ב"ש למכבי ת"א יתקיים ללא קהל. 

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות: "בשל העובדה שמדובר באיומים חדשים על מדינת ישראל שאנו עוד לא יודעים מה היקפם והשפעתם הוחלט שלא לאפשר הכנסת קהל למשחקים ביומיים הקרובים. אנו נמשיך להיות בקשר עם פיקוד העורף ומשטרת ישראל ונעדכן את הקהל והקבוצות לגבי המשך התנהלות המשחקים".

המכללה האקדמית ע״ש סמי שמעון SCE מעדכנת בדבר עבודה ופעילות בקמפוסים באר שבע ואשדוד בימים ראשון - שני 14-15.4.2024. "סטודנטים וסטודנטיות, עובדים ועובדות יקרים, ערב טוב ושקט לכולם, בהמשך להערכת מצב שערכה הנהלת המכללה ועל בסיס הנחיות פיקוד העורף, התקבלו החלטות כדלהלן: בימים 14-15.4.2024 ייסגרו הקמפוסים של המכללה לפעילות, לרבות פעילות מנהלתית, הרצאות פרונטליות , בחנים מבחנים וכיו"ב. למען הסר ספק בחינות ובחנים לא יתקיימו וייקבעו מועדים חדשים. לימודים במכינות הקדם אקדמיות יתקיימו באמצעות זום. עובדים ועובדות יעבדו מהבית כנגד דיווח כמקובל. הנכם מתבקשים לעקוב אחר עדכונים והנחיות שיופצו באמצעות הדוא"ל, אתר המכללה ומסרונים וככל שיהיו הנחיות נוספות. ימים שקטים וטובים לכולנו".

13.04.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.