צילום פרטי

"מתחת לאמבולנס מצאו טבעת שהייתה סימן ההיכר שלו, חבר שלו התקשר אליי והתחיל לבכות"

לין אלמלם, אחותו של די.ג'יי מתן "קידו" אלמלם שנרצח במסיבת הנובה סיפרה בראיון לתוכנית "בוקר טוב דרום": "לפני שנרצח הוא הצליח להציל עוד כמה אנשים"

"הוא נסע עוד ביום שישי בצהריים להקמות שם והספיק לנגן בלילה שבין שישי לשבת", סיפרה לין אלמלם, "הוא ענה להורים שלי ואמר שהכל בסדר. חייגתי אליו שוב והוא אמר לנו שירו על חברה של הבת זוג שלו והוא היה בהיסטריה ואז פתחנו חדשות וראינו את הטנדר וכשבעה 8:00 בבוקר הוא ענה שהוא בחפ"ק של המשטרה. אחרי ההודעה הזאת הטלפון כבר היה כבוי וזאת הייתה הפעם האחרונה ששמענו ממנו".

מתן "קידו" אלמלם ז"ל. צילום פרטי

מתי אתם מבינים שמשהו רע קרה? 

"ניסיתי להשיג את כל החברים שלו מהמסיבה. אף אחד לא ענה לי ומי שכן ענה לי שומעים רעש מטורף. אחרי שנסענו לסורוקה לחפש אלמונים והוא לא נמצא ואחר כך התחלנו להתפלל שיהיה נס. אחרי 7 ימים החברים שלו שהיו חלק מההפקה ומתחת לאמבולנס הם ראו משהו מבצבץ ונמצאו חמש גופות שנשרפו קליל וליד אחת מהן מצאו טבעת שנשארה כמעט שלמה והיא הייתה סימן היכר שלו ומהר עשינו השוואות. חבר שלו חייג לאחי עומרי והתפרץ בבכי. יום לאחר מכן נמצאה התאמה".

לפני שהוא נרצח הוא הצליח להציל שני אנשים.

"אותו בחור היה בלוויה ובערב חייגו לאחי ואמרו לו שמתן הרגיע אותם והוביל אותם לשביל יציאה מהשטח ואמר שהוא חייב לו את החיים שלו. יש גם בחורה שאמרה לי שהוא הרגיע אותה ועזר לה להתחבא וזה מאפיין את אחי וזה לא הפתיע אותנו". 

 

 

07.04.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.