צילום: משה נחומוביץ

"אנחנו עם אחד שחייב לשמור על הבית שלנו, כולם יודעים שביחד נשרוד ולחוד ניפול": סאבלימינל בראיון ליורם סוויסה

הזמר שהוציא שיר חדש עם הצל ועם רביב כנר העביר מסר של אחדות בראיון לתוכנית "בחצי היורם". ומה הוא חושב על עופר כסיף?

"בתקופה המשוגעת הזאת של אי שפיות זמנית שאנחנו נמצאים בה אני מרבה בעשייה וזה משאיר אותי שפוי ומרבה להיות עם החיילים ולראות את האחדות בעיניים", אמר סאבלימינל, "וזה גורם לי להבין שאין לי ממה לפחד על הדברים שאני רואה בטלוויזיה. אלה שהטיפו ורצו ללכת נגד הממשלה והכניסו את הצבא לעניין הפוליטי פתאום באים ועברנו את ה-7 באוקטובר וכולם יודעים שביחד נשרוד ולחוד ניפול".

השיח הזה לא אמור לעלות.

"יש אנשים שלא יהיה אכפת להם אם יכבשו יישובים שלמים העיקר שיחליפו את הממשלה ומי יכול לחזור לשיח של הפילוג זה הרי טירוף חושים מוחלט".

אנחנו יכולים להתעורר בוקר אחד ולאבד את המדינה ולכן חייבים להיות מאוחדים.

"אתה מבין שזה לא קורה. אפילו אצל עופר כסיף אתה רואה שני רמטכ"לים לשעבר נעדרים מההצבעה להדיח אותו מהכנסת וזה בן אדם שקורא להכניס אותם לכלא וקורא לנו צבא של כיבוש. מי נותן להם את ההוראות האלה לקום ולצאת. הילדים של כולנו בפנים ואחד מהם איבד את הבן שלו אז למה משאירים אותו? יש מישהו שנותן הוראות מלמעלה. הסיפור שלנו היום זה או שאתם של ישראל או נגד ישראל ולא משנה אם אתם יהודים, דרוזים, בדואים, ערבים ולא משנה מה. כשנכנסו לפה מחבלים לא עניין אותם אם הם ערבים אז הם רצחו אותם ואנחנו צריכים להיות חזקים ועם אחריות על החיים שלנו".

בוא נדבר על קיסריה. 

מי שרוצה אחדות בעם ומי שרוצה להרגיש מאוחד יש בהופעה שלנו הכל ביחד וכולם עומדים שעתיים ושרים את השירים שלנו ואתה מבין שאנחנו יכולים לעשות הכל וזה בידיים שלנו. אנחנו עושים גם ביצועים חדשים לשירים. אנחנו עם אחד שחייב לשמור על הבית שלנו".

  

12.03.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.