צילום: הפועל "ויקטורי" באר שבע

בן שהר: "לחזור לבאר שבע? תמיד יש את הרצון הזה, אליניב הוא מאמן עם אומץ"

חלוץ מכבי פ"ת שכבש בטרנר בין הקבוצות בשבת בראיון לתוכנית הספורט: "הפועל ב"ש צריכה שחקנים שוברי שוויון"

"אני אוהב את טרנר", התייחס בן שהר לשער שכבש בשבת האחרונה מול הפועל ב"ש, "באנו למשחק עם ביטחון כי במשחקים האחרונים לא הפסדנו. באנו לשחק כדורגל וללחוץ גם וידענו שאנחנו יכולים להתפיע את באר שבע. אני שמח על הגול ואני עובד קשה וכמובן שהדברים הם שונים כי אני לא בקבוצה שמייצרת יותר מדי מצבים וצריך להתאים את עצמך למקום שאתה נמצא בו".

בן שהר. התרגש לחזור לב"ש

איך מתאימים את עצמך? 

"זה לא פשוט אבל הגדולה של שחקן היא למצוא את האתגרים האלה ורציתי מקום שבו אוכל להראות את עצמי שוב וזה לא פחות חשוב מלקחת אליפויות".

חזרת לטרנר עוד לפני אבל איך היו התחושות שלך?

"מאוד התרגשתי להגיע לטרנר. יום לפני המשחק הייתי חולה והיה לי וירוס אבל לא רציתי להפסיד את זה ובבוקר הרגשתי טוב. כבר בחימום אתה שומע את הקהל וזה כיף לקבל את ההערכה הזאת והגול אז קשה לחגוג אתה לא יכול".

מה הפועל ב"ש לדעתך צריכה כרגע?  

"היא צריכה שחקנים שוברי שוויון. בכל עמדה שאנחנו היינו כל עמדה הייתה שוברת שוויון וברגע שאין לך את זה אתה יכול להיות טופ 3 אבל לא תהיה המועמד מספר אחד לאליפות".

היית רוצה לעשות קאמבק לבאר שבע? 

"יש משהו בפינה השמאלית של הגוף שיש לך את הרצון הזה. אתה עושה חמש שנים מדהימות ולעשות קלואז'ר של העונות האלה זה שאלה. בוא נראה בקיץ". 

איך אתה מתרשם מאליניב כמאמן? 

"הרגיש לי גם כשהוא היה שחקן תמיד הייתה לו עליונות והוא הפתיע אותי לטובה. אני חייב לתת מילה טובה להנהלת הפועל ב"ש שנתנה לו את הקרדיט. אני אוהב את האומץ שלו".

21.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.