צילום: משטרת ישראל

חמישה חשודים נעצרו בחשד למעורבות באירועי ירי ושימוש בנשק בלתי חוקי ביישוב לקייה

פעילות ממוקדת של שוטרי המחוז הדרומי הובילה למעצר עקב דיווחים

פעילות ממוקדת של שוטרי המחוז הדרומי הובילה למעצר 5 חשודים בחשד למעורבות באירועי ירי ושימוש בנשק בלתי חוקי ביישוב לקייה, על רקע סכסוכים פליליים בין פלגים בתוך המשפחה

שוטרי משטרת ישראל של המחוז הדרומי ולוחמי מג״ב, ממשיכים לפעול בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים. בתוך כך מבצעים השוטרים פעילות אכיפה במסגרת המאבק הנחוש שמנהל המחוז הדרומי בהתאם למדינות מפקד המחוז- ניצב אמיר כהן, בלחימה הבלתי מתפשרת נגד תופעות ירי והחזקת הנשק הבלתי חוקי, במטרה למנוע הסלמה של סכסוכים פליליים שונים ועל מנת לשמור על הציבור ובטחונו.

במסגרת הפעילות התקבלו אתמול בערב דיווחים על אירועי ירי ושימוש בנשק בלתי חוקי שמקורו ביישוב לקייה. כוחות משטרה של תחנת העיירות של מרחב הנגב, יס"מ נגב בשיתוף לוחמי זרוע הדרומית של החטיבה לבט"פ של מג"ב, פשטו במהלך הלילה על מתחמי בתים ביישוב ועצרו 5 חשודים, משני פלגים מאותה המשפחה, בחשד למעורבותם באירועי הירי הנובעים מסכסוך פנימי הקיים במשפחה.

החשודים, בשנות 20-50 לחייהם,נעצרו לחקירה בתחנת העיירות של מרחב הנגב. על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו היום לדיון בבית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.

המחוז הדרומי של משטרת ישראל יפעל בנחישות וישתמש בכל האמצעים הדרושים על מנת לאתר ולעצור כל פורע חוק וכל מי שמחזיק ומשתמש בנשק לא חוקי שעשוי לפגוע בשלום הציבור ובטחונו.
הפעילות היזומה תימשך בכל מקום ובכל זמן שיידרש וזאת על מנת לחזק את תחושת ביטחון התושבים באזור.

קרדיט: משטרת ישראל.

19.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.