צילום: חיים צח

דני דנון על הדברים של נשיא צרפת: "הצביעות האירופאית במיטבה, אם זה היה קורה שם הם היו תוקפים הרבה יותר חזק"

ח"כ וחבר ועדת החוץ והביטחון בראיון: "אני בעד עונש מוות למחבלים ושזה יתבצע כמה שיותר מהר"

"מקרון התהפך כי הוא בא לישראל בתחילת המלחמה והביע הזדהות אבל שכח כי ההפגנות אולי הטרידו אותו או הפוליטיקה הפנימית בצרפת", אמר דני דנון על הדברים של נשיא צרפת ("ישראל חייבת להפסיק להרוג נשים ותינוקות בעזה") והוסיף: "הוא שכח את אלפי הקורבנות שלנו והצביעות במיטבה ואנחנו צריכים לגנות את זה ומצד שני גם לא להתרגש מזה כי זה קרב על החיים שלנו".

איך זה קורה כשהם באים לפה הם אמפטיים ואז הם מתהפכים.

"צריך להסתכל על הפוליטיקה הפנימית בתוך צרפת כי הוא לא מסתכל על מה שנכון או לא נכון. אם היו רוצחים 1400 צרפתים, צרפת הייתה מגיבה בהרבה יותר כוח ממה שישראל הגיבה היום".

אז למה אנחנו לא מגיבים?

"אנחנו צריכים להיות הרבה יותר אגרסיביים והרבה יותר אכזריים. עם אויב כזה רע הפיתרון האמיתי הוא להחזיר אותו שיתקפו אותנו במקלות ואבנים. צריך שהיכולות שלהם יהיו כמו באפריקה וכמו בסומליה שגרים באוהלים ותוקפים במקלות".

מה דעתך על סוגית עונש המוות למחבלים? 

"אני בעד כי אני חושב שזה נכון וצריך לוודא שהתהליך הזה קורה מהר ולא נמשך לאורך שנים. יש לנו עדויות והם בעצמם תיעדו את מעשי האונס והטבח שהם ביצעו ומקומם לא איתנו".  

איך אתה עושה את מה שצריך בעזה?

"גם אלה שרוצים לפגוע בנו נוסעים על חמורים וזורקים אבנים".

נתניהו צריך ללכת הביתה ביום שאחרי?

"אני חושב שהדיון בזה כרגע הוא מזיק לנו. אף אחד לא חסין מאחריות כי קרה פה משהו בלתי נתפס ולכן האחריות היא קיימת אבל הודעה כזאת היא לא טובה וחמאס יראה בזה ניצחון". 

12.11.2023
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.