צילום: טל עבודי

"היו ימים שהתריסים היו סגורים, ההופעות בבסיסים מחזקות אותי מאוד": נרקיס בראיון ליורם סוויסה

הזמרת שהוציאה שיר חדש 'הבלדה למחכות' בראיון לתוכנית "בחצי היורם" ברדיו דרום. האזינו.

"אם עד לפני המלחמה היו נשים שמחכות לאהבה או להניח את הראש על מישהו והמלחמה הזאת הגדילה את המחכות למספר מטורף של אלמנות ואימהות ורווקות, חד הוריות", סיפרה נרקיס, "מה שבעיקר צף בסיקורי חדשות זה שהייתה הרבה אהבה שנגדעה באמצע והשיר הזה לא רק שלי".

נרקיס. צילום: טל עבודי

את גרה בדרום. איך התחושה?

"גרנו בגוש קטיף אבל זה כל כך החמיר והסלים שנאלצתי לעזוב מפה ויהודי לא צריך לשרוד ככה בארץ ישראל, אבל נפגשתי עם מפונים שעזבו את הבית עם פיג'מה ובלי ארנק ונסו על חייהם וצריך להסתכל למציאות הזאת בעיניים ולעשות מה שאפשר".

איך הילדים?

"הילדים שלי סבבה לגמרי ברוך השם, אבל כשמגיע הלילה יש הרבה תסכול. השאיפה שלי זה לא לשדר פחד כי בסוף יש לנו תפקיד שהוא לשדר ביטחון. אנחנו מתחזקים בביטחון השם. מה אני יכולה עוד להציע להם?"

נקטתם אמצעי בטיחות בבית?

"זה לא רק הולכים לממ"ד אחרי האזעקה, זה אלף דרגות למעלה והיו ימים שהתריסים היו סגורים וזה מלחמה שאנחנו מרגישים אותה כמו כל התושבים באזור וכמו כל המדינה. למזלי אני יוצאת להופעות בבסיסים".

ספרי לי על ההופעות האלה.

"ההופעות הכי מדהימות. בלי כלי נגינה כמעט ואני תמיד יוצאת מחוזקת פי אלף. אני מדברת איתה, מברכת ומתברכת. בחצי השעה שאנחנו באים השמחה גואה ואז אתה אומר לעצמך: 'מי אני מול הדבר הזה'".

איזה סיפורים מספרים לך?

"גבורה והשגחה פרטית וכאלה שאיבדו את בני הזוג שלהם ואין כמעט מישהו שזה לא נגע בו". 

מה מחזק אותך עכשיו?

"העם שלי".   

06.11.2023
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.