צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

איתי שכטר בראיון מיוחד: "אופיר חיים אמר לי 'כשאתה תגיע לבאר שבע תבין מה זאת אהבה של הקהל'"

חלוץ הפועל באר שבע בראיון לתוכנית הספורט: "הדבר הכי חשוב שלא יהיה אגו בחדר ההלבשה" והתייחס לסרטון שהופץ בגמר גביע הטוטו: "במשחק דמקה עם הילד אני לא רוצה להפסיד"

"לקראת סוף העונה שעברה הבנתי שאני לא אמשיך במכבי תל אביב וחיפשתי אתגר חדש ובראש שלי היה מועדון עם שאיפות ומועדון שיהיה בצמרת וירוץ להילחם על תארים ובאר שבע זה מועדון שיכול להיות מצוין בשבילי", סיפר איתי שכטר על ההגעה לבאר שבע, "הקשר נוצר בין אלונה לאבי נמני ושמחתי כמי שמכיר את הקהל והאצטדיון וזו הייתה שאיפה שלי לשחק בהפועל באר שבע ואני שמח להיות חלק". 

מה הייתה ההשפעה שלך על ההגעה של דור מיכה ואיתן טיבי?

"הם שחקנים שאני מאוד אוהב. החיבור עם דור היה לפני שאני הגעתי וזה השפיע עליי וגם דור אמר למי שצריך מה הוא חושב עליי וזה דברים שעזרו לי להגיע להפועל באר שבע וכשמגיעים שחקנים עם אופי ואני חושב שבנו סגל טוב בהפועל באר שבע ויש חיבור טוב בין הזרים לישראלים". 

איתי שכטר. "צריכים לשמור על הצניעות והרעב". צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

מי המליץ לך להגיע?

"אופיר חיים אמר לי כשאתה תגיע לבאר שבע תבין מה זה אהבה של קהל למועדון וראיתי כבר באימון הפתיחה מה זה אהבה וזה נותן הרגשה טובה לשחקנים. אני לויאלי למקום שאני נמצא בו ב-100% ולא מעניין אותי כלום. אעשה הכל כדי שהפועל באר שבע תצליח וזה ערך עליון. אני מגיע מראשון לציון ואני מסתובב בעיר וסופג את האווירה". 

קח אותנו לקטע הזה בגמר גביע הטוטו.

"אנשים שאמרו דבר כזה הם לא מכירים אותי. כשאני משחק עם הילד שלי דמקה אני לא רוצה להפסיד. אני יכול להגיד שבבאר שבע מותר להפסיד? אמרתי לדור (מיכה, א.כ.) שהמשחק הזה פחות חשוב והמשחקים החשובים הם נגד מכבי תל אביב ומכבי חיפה".

מה אתה מוסיף לחדר ההלבשה? 

"אחד הדברים החשובים בחדר הלבשה הוא שלא יהיה אגו. אם יש אגו בין שחקנים אז כשטוב אנשים מכבדים אבל כשלא טוב יש דברים לא טובים באימונים. אנחנו אוהבים אחד את השני ובמחצית אם הדברים לא הולכים ונעודד אחד את השני אנחנו נצליח. אין מישהו שהוא מעל המועדון".  

מה המטרה של הקבוצה העונה?

"כשאתה נמצא במועדונים הללו עם סגלים טובים ברור שאתה שואף להיות הכי טוב והכי חזק אבל על אליפות אתה מתחיל לדבר במחזור ה-28 וזה מוקדם לדבר על זה עדיין". 

13.10.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.