צילום: באדיבות המשפחה

"יהיה מרגש, עצוב, שמח, מיוחד, מצמרר, הכל ביחד"

הערב (ד'), שנה לאחר מותה של מירית הררי ז"ל, ייערך ערב להנצחתה עם השירים שאהבה במיוחד. דידי הררי סיפר: "האולם יהיה מלא, כל הכרטיסים נמכרו"

לפני 12 חודשים הלכה לעולמה מירית הררי ז"ל, רעייתו של דידי הררי, בגיל 52 בלבד. בחייה ובמותה, הצליחה מירית לנסוך השראה באינספור ישראלים, על אף הסוף הטרגי שעד היום נותר כל כך קשה לעיכול. 

הערב (ד') ייערך ערב לציון שנה למותה, שבחייה וגם בסיומם הצליחה להפוך למושא השראתם של כל הרבה בני אדם. בטקס המרגש, שזכה לשם הכה אופיינה לה, 'אישה של זריחה', יתארחו האומנים שכל כך אהבה, ביניהם ישי ריבו, חנן בן ארי, מירי מסיקה, עדן חסון, רותם כהן, שלומי שבת ושמעון בוסקילה.

מעט אחרי פתיחת התוכנית, סיפר דידי הררי על תחושותיו בעקבות המופע המיוחד והמרגש, שלא יותר עין יבשה: "הערב נעשה מחווה מיוחדת מאוד לשנה הזו של מירית. תיאטרון חיפה הרים את הכפפה, מיטב הזמרים ישירו את השירים שאהבה ושחקנים רבים יקריאו את הפוסטים שכתבה ב'פייסבוק' לאורך ההתמודדות עם המחלה".

"האולם יהיה מלא לחלוטין, כל הכרטיסים נמכרו, ובשעה השנייה של התוכנית אשמיע לכם שירים שקשורים באומנים שמירית אהבה", שיתף בכאב, והוסיף: "אתארגן לערב שיהיה מרגש, עצוב, שמח, מיוחד, מצמרר, הכל ביחד אך בעיקר מלא שמחת חיים כמו שמירית אוהבת". 

29.09.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.