צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

טסים לשוויץ: כ-350 אוהדים יגיעו לתמוך בהפועל ב"ש במשחק מול לוגאנו

האוהדים רכשו חבילות גם באופן עצמאי. רמזי ספורי שמחלים מפציעה יצטרף לטיסה. ברדה ייפתח עם שלושה בלמים?

מאת: איציק כלפי

הפועל באר שבע תמריא היום לשוויץ לקראת המשחק הראשון מבין שניים נגד לוגאנו במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הקונפרנס ליג. אתמול בבוקר אליניב ברדה ערך את האימון האחרון בישראל לפני היציאה לשוויץ, כאשר הערב יערכו אימון נוסף.

בקבוצה צפו שלשום בניצחון של היריבה 1:4 על ווינטרטור העולה החדשה לליגה הראשונה בשוויץ והתרשמו מאוד מהחלק ההתקפי של לוגאנו, בעיקר מהחלוץ סלאר והקשר השוויצרי בוטאני ששיחק בקבוצה גם בגלגול הקודם נגד באר שבע בשלב הבתים של הליגה האירופית.

"מדובר בקבוצה מאוד איכותית בחלק הקדמי", אמרו במועדון, "אנחנו נצטרך לבוא למשחק החוץ הזה בשיא הריכוז. יש להם שחקנים מצויינים וכשרוניים, יש לנו עוד כמה ימים ללמוד אותם והמטרה היא מן הסתם לעשות תוצאה שתעביר את ההכרעה לטרנר".

לא פחות מ-350 אוהדי הפועל באר שבע צפויים להגיע ללוגאנו ולתמוך בקבוצה ביום חמישי הקרוב. למרות היעד הנחשב לאחד היקרים באירופה, האוהדים האדומים הסתערו על חבילות טיסה למשחק, אבל ישנם לא מעט אנשים שרוכשים כרטיסים באופן עצמאי.

מבחינה מקצועית, אליניב ברדה מתכנן מספר שינויים כדי להתאים את הקבוצה שלו לסגנון של הקבוצה המארחת. אחד השינויים שברדה מתכנן הוא להחזיר את מריאנו בריירו לקישור, כאשר תומר יוספי עשוי לחזור להרכב.

חאתם עבד אלחמיד כשיר, אבל לאור היכולת של איתן טיבי לצד מיגל ויטור, קיים סיכוי שברדה יעלה עם 3 בלמים או שאלחמיד יתופקד בתור מגן. רמזי ספורי בספק למשחק המריא יחד עם הקבוצה מתוך תקווה שיוכל להיות בסגל.

02.08.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.