צילום: משטרת ישראל

גבר בן 38 מואשם בתקיפת קטינה בת 12 באשקלון

כתב אישום הוגש נגד פבלו אדריאן שארב לילדה לאחר ששיחקה עם אחיה בגן שעשושים בעיר

מאת: אודי דוד בן דוד

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד פבלו אדריאן, בן 38, אשר ארב לקטינה בת כ- 12 ששיחקה עם אחיה בן ה-3 בגן שעשועים הסמוך לביתם באשקלון, עקב אחריה ובפתח ביתם, תקף אותה ותוך שהוא אוחז בה בכוח גרר לכיוון חורשה, כאשר אחיה הפעוט אוחז בידה ונגרר אחריה. אלמלא התערבותו של השכן, שיצא למשמע זעקות הקטינה, היה הנאשם ממשיך במעשיו.

מכתב האישום עולה כי הקטינה שיחקה בגן השעשועים בחורשה הסמוכה למקום מגוריהם באשקלון. באותה עת יצא הנאשם לטייל בחורשה עם שני כלביו, כשהוא עוטה על פניו מסיכת קורונה שחורה. בשלב כלשהו, הבחין הנאשם בקטינה ואחיה החוצים את החורשה לעבר הבתים הסמוכים, והוא יחד עם כלביו החל ללכת בעקבותיהם.

עוד עולה מכתב האישום כי כאשר הקטינה ואחיה הגיעו לאזור הבתים הסמוכים לחורשה, ופנו לשביל המוביל לביתם, עזב הנאשם את רצועות הכלבים, התקרב אל הילדה שסברה שהנאשם מתגורר במקום, בירכה אותו לשלום והלכה לעבר שער ביתם.

ברגע שהילדה ואחיה שאחז בידה עמדו להיכנס בשער ביתם, זינק הנאשם לעבר הקטינה מאחוריה, סתם את פיה ובידו השנייה לפת את בטנה בכוח, הרים אותה והחל להתקדם איתה לעבר החורשה, כאשר אחיה אשר לא הרפה מידה, נגרר אף הוא אחריה.

הילדה התנגדה למעשי הנאשם, בעטה בו ברגלה, משכה את ידו של הנאשם שכיסתה את פיה עד ששרטה את פניה תוך כדי, אז החלה לצרוח ולצעוק להוריה, עד שהצליחה להשתחרר מאחיזתו, נפלה ונחבלה.

הנאשם גרר את הקטינה, חרף התנגדותה וצעקותיה, לאורך כל השביל עד החורשה, עד ששכן אשר מתגורר בבית סמוך יצא מביתו למשמע צעקותיה. לאחר מכן, שיחרר הנאשם את אחיזתו בקטינה והיא נחבטה אל הקרקע, לקח את הכלבים ברצועותיהם וברח לכיוון החורשה. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

09.09.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.